امروز چهارشنبه , ۱۳ اسفند , ۱۳۹۹ شما در هستید.

فروشگاه قالب

آرشیو فروشگاه

  فروشگاه دامنه

  آرشیو

   آخرین اخبار

   آرشیو
    13 ارسال کرده است.


    افزونه رابط کاربری ShortPixel Image Optimizer

    افزونه ShortPixel یک افزونه با رابط کاربری آسان، جامع، پایدار است که مرتباً به روز رسانی و پشتیبانی می شود. هدف این افزونه بهبود رتبه سئو وب سایت شما با استفاده از بهینه سازی تصویر یا فایل های پی دی اف است که می تواند به افزایش تعداد بازدید کنندگان و فروش بیشتر کار یا محصول شما کمک کند.

    ShortPixel یک افزونه محبوب با رابط کاربری آسان و سبک است. شما می توانید با استفاده از آن تمامی تصاویر و اسناد PDF قدیمی خود را تنها با یک کلیک فشرده سازی کنید و تصاویر جدید نیز به صورت خودکار در پس زمینه، بهینه و ذخیره می شوند.

    این افزونه از حداقل منابع حافظه استفاده می کند و به خوبی با هرcloud ، VPS یا میزبانی وب اختصاصی کار می کند و قادر است هر تصویری را که در وب سایت خود قرار می دهید بهینه کند؛ خواه تصویر در کتابخانه رسانه شما باشد یا که از طریق گالری هایی مانندNextGEN ، Modula یا FTP اضافه شده باشند.

    افزونه در کنار فشرده سازی پی دی اف قادر خواهد بود که رایج ترین فرمت تصاویر مانند JPG ، PNG، GIF و WebP را نیز فشرده کند. در کنار این دو فشرده سازی JPEG نیز وجود دارد که از یک الگوریتم بهینه سازی با کیفیت بسیار بالا استفاده کرده و برای عکاسان طراحی شده است. در واقع، داشتن تصاویر بهینه شده به معنی داشتن تجربه کاربری بهتر، رتبه گوگل بهتر و در نتیجه تعداد بازدیدکنندگان بیشتر است.

    ویژگی های افزونه:

    • یک افزونه محبوب وردپرس با بیش از ۱۰۰،۰۰۰ نصب فعال است.
    • قابلیت فشرده سازی تصاویرJPG ، PNG ، GIF و همچنین اسناد PDF را دارد.
    • اگر به تصاویر کوچک تر تبدیل شود، به صورت خودکار فرمتPNG تصویر را به JPG تبدیل می کند.
    • برای تصاویر بزرگ با فرمت PNG. ایده ال است.
    • هیچ محدودیتی برای اندازه فایل وجود ندارد.
    • سازگار با WP Retina 2x
    • Thumbnailها را نیز به خوبی تصاویر بهینه می کند، همچنین این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا thumbnailهای مورد نظر خود را انتخاب و آن ها را از لیست تصاویری که قرار است بهینه شوند خارج کنید.
    • و موارد زیادی از این ویژگی ها

    هاست و دامنه ندارید!
    هم اکنون هاست و دامنه بخرید...

    چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

    اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

    مطالب مشابه